Fickplunta i glas med silverhölje och kork, 140x80x31mm, London England år 1889, 925/1000, bruksslitage med flertal repor och bucklor, lösa glasbitar inuti pluntan, bruttovikt:282,8g Vikt: 282,8 g
Auktnr | SE2.20240711.A82231 |
Kontor | City |
Utropspris | 650 kr |
Stänger | 2024-07-11 13:13:30 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |