Väska, Marc Jacobs, Grönt läder, detaljer i "MARC BY MARC JACOBS"-märkt gulmetall. Tre innerfickor, varav en dragkedsförsedd, Märkt "MARC BY MARC JACOBS", Hängetikett i gulmetall och läder "MARC BY MARC JACOBS STANDARD SUPPLY MODEL# _ _ _ _ _ _ _ _ TYPE: WORKWEAR", ca 15x38cm, bruksslitage, mindre fläckar på innerfoder, handtag med något sprucket läder. repor
Auktnr | SE13.20240701.A22627 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Kontor | Pantbanken Online |
Utropspris | 450 kr |
Aktuellt bud | 450 kr |
Stänger | 2024-07-01 14:25:30 |
Provision | 68 kr |
Frakt | 129 kr |
1/7 14:20:17 | sa_ra | 450 kr |