Carmoséring med safir och diamanter 12x ca 0,08ct, stl 18½, bredd ca 2,5-17mm, repor och nagg på safir, gravyr, vitguld, 18K Vikt: 7,5 g
Auktnr | SE13.20240701.A22590 |
Kontor | Pantbanken Online |
Utropspris | 7 000 kr |
Aktuellt bud | 7 200 kr |
Stänger | 2024-07-01 14:07:00 |
Provision | 1 080 kr |
Frakt | 129 kr |
1/7 13:56:22 | hellju | 7200 kr |
18/6 18:29:14 | artur11_ | 7000 kr |