Collier med 4 ljusgula, slipade stenar (möjligen citrin), svenska stämplar, 1930-40-tal, längd 42cm Vikt: 5,9 g
Auktnr | SE25.20240630.A2215 |
Varukategori | Silver / Kedjor & collier |
Utropspris | 525 kr |
Aktuellt bud | 1 400 kr |
Stänger | 2024-06-30 12:02:30 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 129 kr |