Kopp med fat, porslin, 1800-talets slut, delvis handmålad dekor och förgylld,
Auktnr | SE25.20240630.A2195 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 50 kr |
Stänger | 2024-06-30 11:52:30 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 49 kr |
30/6 11:50:39 | mina19 | 50 kr |