Ljusstake 4+4 armar, stål, 1970-tal, märkt MADE IN SWEDEN, höjd 20, längd 55cm, bruksslitage Skickas med paket.
Auktnr | SE25.20240630.A2193 |
Varukategori | Möbler & design / Belysning |
Utropspris | 125 kr |
Stänger | 2024-06-30 11:51:30 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 129 kr |
30/6 11:51 | ABV1866 | 125 kr |