Tavla, färglitografi, Lasse Åberg (född 1940), "Musses sista måltid", signerad och numrerad 16/175, bladstorlek 63x90cm Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.
Auktnr | SE25.20240630.A2191 |
Utropspris | 550 kr |
Stänger | 2024-06-30 11:50:30 |
Provision | 83 kr |
Frakt | Skickas ej |
30/6 11:50 | ABV1866 | 550 kr |