Hänge med kedja, hänget Karl Laine, Finland 1970-tal och med vit sten, kedjan stämplad 925, kedjans längd 50cm, hängets höjd 11mm, oxiderat, silver 925/1000 Vikt: 6,5 g
Auktnr | SE25.20240630.A2187 |
Varukategori | Silver / Hängen & berlocker |
Utropspris | 175 kr |
Aktuellt bud | 175 kr |
Stänger | 2024-06-30 11:48:30 |
Provision | 26 kr |
Frakt | 49 kr |
18/6 20:12:40 | mandas72_ | 175 kr |