Praktfat, Meissen, Tyskland omkring 1860-1920, handmålad dekor av papegojor, delvis förgyllt, höjd 4, diameter 28cm, smärre kantslitage Skickas med postpaket.
Auktnr | SE25.20240630.A2177 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2024-06-30 11:43:30 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 299 kr |
30/6 08:20:13 | 46anna | 800 kr |