Brosch med röda stenar, troligen granater, förgylld metall, ostämplad, 27x22mm Vikt: 0 g
Auktnr | SE25.20240630.A2162 |
Varukategori | Fashion / Accessoarer |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2024-06-30 11:36:00 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 49 kr |