Vas, Tilgmans, Göteborg 1950-60-tal, ristad och glaserad dekor, signerad INKA LH Tilgmans, några nagg upptill och nedtill, höjd 31cm Skickas med paket.
Auktnr | SE25.20240630.A2150 |
Utropspris | 125 kr |
Stänger | 2024-06-30 11:30:00 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 129 kr |
30/6 11:30 | ABV1866 | 125 kr |