Tavla litografi, Karl Höglund (f. 1940) numrerad EA 12/20, bladmått ca 38x51cm i silverfärgad ram Skickas med paket.
Auktnr | SE25.20240630.A2126 |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 250 kr |
Stänger | 2024-06-30 11:18:00 |
Provision | 38 kr |
Frakt | 129 kr |
18/6 20:55:37 | aga2017 | 250 kr |