Vas, glas, Erik Höglund (1932-1998), Chribska, 1990-tal, med dekor i blå, vit och brunröd, signerad E. Höglund, Chribska, höjd ca 16,5 cm, repor och små nagg Skickas med paket.
Auktnr | SE25.20240630.A2124 |
Utropspris | 250 kr |
Stänger | 2024-06-30 11:17:00 |
Provision | 38 kr |
Frakt | 129 kr |
30/6 11:17 | ABV1866 | 250 kr |