Jardiniere troligen Kina 2000-tal, märkt Petersens, längd: 28cm höjd 11,5cm, bruksslitage Skickas med paket.
Auktnr | SE25.20240630.A2123 |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 1 100 kr |
Stänger | 2024-06-30 11:16:30 |
Provision | 165 kr |
Frakt | 129 kr |