9 000 kr

Auktnr SE22.20240702.R21170
Varukategori Klockor / Herrur
Kontor Farsta
Auktionstyp Lagerauktion - kan endast betalas online
Utropspris 9 000 kr
Stänger 2024-07-02 19:00:00
Provision 1 350 kr
Frakt 129 kr

Väska Louis Vuitton Speedy 30, Damier Ebene Canvas, ca 30x20x18cm, Made in U.S.A, lås med nycklar, slitage på gulmetall, färgskiftning på sidor av väska, smutsigt innerfoder, kvitto från Affordable Luxury Stureplan 2020.

Väska Louis Vuitton Speedy...

Väska Gucci Dionysus, T.GG Supreme canvas, beige/ebon, GU-400249/KHNRN invändigt svart mocca, beslag i vitmetall, size NS 27,5x17,5x10cm, mindre fläckar på moccadetaljer, dustbag, kartong, kvitto från 2021,

Väska Gucci Dionysus, T.GG...

Hänge kors med pärlor samt diamanter 23 x ca 0,0025ct, längd ca 55mm, bredd 12-42mm, 14K Vikt: 8,6 g

Hänge kors med pärlor sam...

Ring med färgade stenar samt diamanter, 0,15ct enligt gravyr, stl 16½, bredd ca 14,5mm, 14K Vikt: 6,4 g

Ring med färgade stenar sa...

Ring vitguld med ametist samt åttkantslipade diamanter, 0,55ct enligt gravyr, stl 17, bredd 2-15mm, Anderssons Guld Bengt J, år 1975, nagg på sten, 18K Vikt: 6,8 g

Ring med diamant 1 x ca 0,50ct + 16 rosenslipade stenar, stl 17¼, bredd 2-14,5mm, nagg på rondist, 18K Vikt: 4 g

Ett par örhängen, tvåfärgad, Ø 30mm, bredd 1,5mm, Guldfynd, 18K Vikt: 1,9 g

Ett par örhängen, tvåfä...

Väska Michael Kors Selma, ca 24 x 33 x 14cm, svart skinn, detaljer i vit metall, kvitto från Michael Kors London, dustbag.

Väska Michael Kors Selma, ...

Två mynt, Iran, Ø16,5mm, 21K 4g Vikt: 4 g

Två mynt, Iran, Ø16,5mm, ...

Ett par örhänge, diamanter 2 x ca 0,04ct, Ø2,5mm, 14K  Vikt: 0,4 g

Ett par örhänge, diamante...

Två armringar, Ø ca 60mm, bredd ca 5,4mm, skeva, 21K Vikt: 20,3 g

Två armringar, Ø ca 60mm,...

Armbandsur Omega Seamaster, Ø 39cm, quartz, multifunktion, digital, refnr: 2521.81.00, serienr: 55345855, cal: 1665, stållänk 17,5cm, viklås, inga tillbehör.

Ring, Bvlgari B-Zero1 med diamant 1 x ca0,04ct, stl 15, roséguld, serienr: R84VTF, made in Italy, repig, 18K Vikt: 6 g

Klackring diamanter 10x ca 0,01ct, 5 x0,02ct stl 17½, bredd 14mm, 18K  Vikt: 6,1 g

Ett par värmeljuslyktor, Bloom, design Helle Damkjaer, Georg Jensen, längd ca 6cm,  Ø ca 8,5cm, rostfritt stål, nyskick i originalkartong

Ett par värmeljuslyktor, B...

Kedja Cordell, längd 45cm, bredd 3,2mm, 18K  Vikt: 4,8 g

Kedja Cordell, längd 45cm,...

Ring stenar, stl 16¼, bredd 22mm, saknar stenar,10K  Vikt: 4,2 g

Ring stenar, stl 16¼, bred...

Armband Pansar, längd 19cm, bredd 5,5mm, 925/1000 silver  Vikt: 9,9 g

Armband Pansar, längd 19cm...

Collier diamanter, 5x ca 0,001ct, längd 47cm, bredd 1-6mm, 18K Vikt: 2,3 g

Se kontorets övriga auktionsvaror