Vas, Kosta Boda, Sigurd Persson, numrerad 47500, signerad Sigp, höjd ca 16cm, Ø ca 8cm, kristall Skickas med postpaket.
Auktnr | SE22.20240625.A37423 |
Utropspris | 200 kr |
Stänger | 2024-06-25 21:35:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 299 kr |
25/6 21:35 | ABV1866 | 200 kr |