Tavla "Wilhelm Olson" olja på duk, uppfodrad på papp, Agnes Börjesson (1827-1900), bildmått: ca 23x23cm, ramad (krackeleringar, färgbortfall, repor, smuts, sliten ram) Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20240625.R57064 |
Utropspris | 300 kr |
Stänger | 2024-06-25 13:45:30 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 299 kr |
25/6 13:45 | ABV1866 | 300 kr |