Tavla, färglitografi, Olle Bonniér, numrerad 279/710, daterad -56, bildmått ca 52x41,5cm, ramad, ej examinerad ur ram, missfärgning på passepartout, slitage på ram Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20240625.R53025 |
Utropspris | 600 kr |
Aktuellt bud | 600 kr |
Stänger | 2024-06-25 13:45:00 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 299 kr |
23/6 08:49:12 | nana_ | 600 kr |