Tavla, färglitografi, signerad Madeleine Pyk (1934-), 121/200, bildmått 34,5x27,5cm, mått inklusive ram 52x42cm, ljusblå träram med mindre nagg. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20240702.A95394 |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 1 000 kr |
Stänger | 2024-07-02 13:17:30 |
Provision | 150 kr |
Frakt | 299 kr |
22/6 13:57:14 | brigadeer | 1000 kr |