Tavla, färglitografi, sällskap till bords, signerad Madeleine Pyk (1934-), 210/250, bildmått 36x27,5cm, mått inklusive ram 52x42cm, ljusblå träram med mindre nagg. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20240702.A95393 |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2024-07-02 13:17:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 299 kr |