5 000 kr

Auktnr SE16.20240702.A95392
Varukategori Fashion / Väskor
Utropspris 5 000 kr
Stänger 2024-07-02 13:16:30
Provision 750 kr
Frakt 299 kr

El-bas, Sandberg, modell California, 3-tone Sunburst, ser nr 25918, slitage, nagg, originalfodral  Skickas med Bussgods eller PostNord

Handväska, Yves Saint Laurent, Kate Medium Poudre, svart läder, detaljer och kedja i gulmetall, mått ca 15x24x5cm, kvitto från Galeries Lafayette 2022, nypris 18 000kr, dustbag, lätta bruksmärken

Handväska, Yves Saint Laur...

Herrur, Sjöö Sandström Chronolink Worldtimer UTC, analog manuell/digital quartz (går ej), stål, originallänk i stål, refnr WT6201-97/1, Ø40mm, serienr. 249, cal Peseux 7001, liten sekundvisare, safirglas, bruksmärken, inga tillbehör

Herrur, Sjöö Sandström C...

Skrin med lock, metallfötter, 14,5x9,5cm, höjd 7,5cm, malakit, förgyllda metalldetaljer, slitage på metallen

Skrin med lock, metallfött...

Halvalliansring med diamanter 20xca0,01ct 8/8 slipning, stl 19, bredd 1,6mm, Heribert Engelbert AB, 18K  Vikt: 1,5 g

Ett par bluetooth-hörlurar SONY WH1000XM5, tygfodral, bruksanvisning, ask, 2023

Ett par bluetooth-hörlurar...

Armband x-länk, längd 20cm, bredd 32,7mm, glapp i lås, 18K  Vikt: 64,2 g

Armband x-länk, längd 20c...

Herrur, Seiko Prospex, Divers, automatisk, SPB051J1, boett nr 6R15-03W0, Ø43mm, tjocklek 13mm, serie nr 820401, safirglas, datum, originallänk i stål, viklås, repor, bruksskick, inga tillbehör

Damur Breitling Galactic 30, quartz, stål/guld, diamantindex, datum, ref nr C71340, ser nr 1119341, pilotlänk i stål/guld, repor, Cert 2009-04-06, kvitto Krons Ur, två extra länkar, kudde saknas, sliten inredning i box, ytterkartong Vikt: 0 g

Herrur Seiko 5 Sports Automatic, stål, Ø42mm, day date, ref 4R36-07G0, 10ATM, serie nr 935602, skelettboett, blå ring, gummilänk, inga tillbehör

Ring med briljantslipad diamant 0,46ct, TW(G)/VVS1, stl 17 (54), bredd 4,8mm, modell Centenary 1493B, design Kim Buck 2004, Georg Jensen, gravyr, repor, originalask, vitguld 18K Vikt: 8,3 g

Kedja fyrkanting rävsvans, längd 61cm, bred 3,3mm, defekt i länk, 23K  Vikt: 30,2 g

Kedja fyrkanting rävsvans,...

Ring med diamanter ca 0,27ctv, stl 17, bredd 1,5-6,2mm, GHA, lätt skev, 18K  Vikt: 2,2 g

Elbas, LTD ESP, Indonesia, modell B-208FM, 8-strängar, See Thru Black, serienr IR0435593, litet nagg, små repor, hårt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Samekniv, Niibi, med skaft av ben och trä, slida i snidat renhorn, dekor av kompassros, läder, signerad E.G 13, Eskil Gunnari, längd 24,5cm, bladets längd 9cm, garantietikett

Herrur Citizen WR100, rostfritt stål, svart urtavla, quartz, kronograf (tidtagning), datum, stållänk med viklås, extra länkar, bruksskick, box Skickas med paket.

Ljusstake, Adventsgris ur serien Matilda, design Lisa Larson, Gustavsberg, längd 32cm, höjd ca 8cm, stämpelmärkt, nagg vid fot, glaserat stengods Skickas med postpaket.

Samekniv, Niibi, med skaft av ben, slida i snidat renhorn, dekor av kompassros, läder, signerad E.G XII, Eskil Gunnari, längd 19cm, bladets längd 7,5cm, garantietikett  Skickas med postpaket.

Collier i stål med diamant 1xca0,04ct, hänge i 18K guld med odlad sötvattenpärla, längd 45cm, bredd 1-19mm, lås i guld, 18K bruttovikt: 5,2g Vikt: 2,5 g

Collier i stål med diamant...

Armband, ihålig Pansar, längd 18cm, bredd 8,6mm, GD&Co, Malmö, bucklor, 18K Vikt: 13,3 g

Armband, ihålig Pansar, l...

Se kontorets övriga auktionsvaror