Vas, Fleur, signerad Jan Johansson, Orrefors, höjd 18,5cm, Ø12cm, etikettmärkt, kristall, nagg. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20240702.A95361 |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 50 kr |
Stänger | 2024-07-02 13:01:00 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 299 kr |
19/6 00:25:14 | charliegirl | 50 kr |
14/6 18:23:53 | s1221s | 25 kr |