11 Kaffeskedar, modell Rigoletto, längd 10,4cm, GAB Stockholm, 1960-tal, repor, 830/1000 silver. Vikt: 84,1 g
Auktnr | SE16.20240702.A95347 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 600 kr |
Aktuellt bud | 600 kr |
Stänger | 2024-07-02 12:54:00 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |
14/6 16:15:36 | novali | 600 kr |