Brosch med gröna stenar, nagg, längd 56mm, importstämplat, 835/1000 silver. Vikt: 7,4 g
Auktnr | SE16.20240702.A95231 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 75 kr |
Stänger | 2024-07-02 11:56:00 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |
2/7 11:56 | ABV1866 | 75 kr |