Guldtacka med ögla, längd 36mm, bredd 18mm, fine gold Emirates Gold 24K, bruten plombering, 24K. Vikt: 10 g

7 600 kr

(zainab_alabuda)

Auktnr SE16.20240702.A95206
Varukategori Guld / Hängen & berlocker
Utropspris 7 600 kr
Aktuellt bud 7 600 kr
Stänger 2024-07-02 11:43:30
Provision 1 140 kr
Frakt 129 kr

Herrur Panerai Contemporary Radiomir GMT Alarm, stål, automatisk, 42mm, refnr PAM00355, 089/300, serienr OP 6814, BB 1417735, Cal. OPXXIV, glasbaksida, datum, läderarmband, originalspänne, smärre repor på boett, manual, certifikat ej ifyllt, daterat 2-10-2010, box, ytterkartong, går ej, servicebehov.

Herrur Omega Seamaster Professional 300m/1000ft Chronometer, titan/guld, automatisk, 42mm, serienr 50007992, kronograf, datum, titanlänk ca 18,5cm, dykarförlängning, heliumventil, vridring med färgbortfall, repor på länk och boett, missfärgad skadad urtavla och visare, inga tillbehör.

Elgitarr Gibson Les Paul Classic, serienr 35968, modell LPCSHSWH, en sträng saknas, lack- och kantskador, certifikat, hårt original-fodral. Skickas med Bussgods eller PostNord

Damur Rolex Oyster Perpetual Date, stål, automatisk, 25mm, refnr 6519, serienr 2057686, Cal 1161, datum, repigt plexiglas, repig Oysterlänk (flushfit, storleksändras ej) ca 16cm, viklås, skadad urtavla, inga tillbehör.

Herrur Omega Seamaster Professional 300m/1000ft, stål, automatisk, 41,5mm, refnr 2225.80.00, serienr 85835035, kronograf, datum, repig stållänk ca 19cm, heliumventil, dykarförlängning, nagg och repor på glas och boett, extra länkbit, certifikat Franks Ur Stockholm daterat 20121106, pictograms- och chronometer-certifikat, manual, box, ytterkartong.

Ring med briljantslipade diamanter 1xca 1,20ct, 6xca 0,10ct, ca TCr-Cr(I-J)/Si, stl 17¾, bredd 3,7-7,5mm, Atelier Ajour Ab, gravyr, nagg på skena, 18K  Vikt: 10 g

Elgitarr Gibson SG Tribute, serienr 190035899, USA, 2019-model, certifikat daterat 12/4/18, smärre kantskador, hårt original-fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Pärlcollier, ca Ø3,27,3mm, 52cm, säkerhetskedja i silver 835/1000, lås i 18K vitguld, skadade pärlor, bör träs om Vikt: 0 g

Pärlcollier, ca Ø3,27,3mm...

Herrur Breitling Chronomat, stål, automatisk, 40mm, refnr B13050.1, serienr 220978, guldraiders, kronograf, datum, stållänk ca 18cm, skadad urtavla och visare, repigt glas och länk, en extra länkbit, serviceetui, inga tillbehör, servicebehov, kronograf fungerar ej.

Herrur Lotus Day-Date, stål, quartz, 41,5mm, refnr 18855, dag, datum, stållänk, extra länkbitar, box, nyskick.

Herrur Lotus Day-Date, stå...

Armband Pansar bricka med diamanter 14xca 0,03-0,05ct, 64xca 0,02ct, längd 19cm, bredd 7-10mm, tvåfärgat, ostämplat, 21K  Vikt: 38,2 g

Armband Cordell, längd 20,5cm, bredd 4,6mm, 18K  Vikt: 16,1 g

Armband Cordell, längd 20,...

Herrur Bernhard H. Mayer Depuis 1871 Pioneer, stål, quartz, 42mm, refnr B2407/CW, datum, läderarmband med viklås, garantikort 2017, manual, nyskick, box, trasig ytterkartong.

Herrur Lotus Day-Date, stå...

Väska Louis Vuitton Keepall Bandouliere 55, Monogram Canvas, mått ca 55x30x25cm, datumkod DR0127, Made in France, avtagbar axelrem, hänglås nr 312, nyckel saknas, adresstag, fläckar på handtag samt läderdetaljer, små fläckar invändigt troligen från bläckpenna, något nötta hörn, inga tillbehör.  Skickas med postpaket.

Väska Louis Vuitton Keepal...

Väska Louis Vuitton Keepall 50, Damier Canvas, mått ca 50x28x22cm, datumkod MB3153, Made in France, adresstag med initialer, hänglås med två nycklar, nummer 433, något nötta hörn, smärre slitage på läder, dustbag, inga övriga tillbehör.  Skickas med postpaket.

Väska Louis Vuitton Keepal...

Herrur Orient Bambino, stål, automatisk, 40,5mm, refnr AC00-CI-A CS, datum, läderarmband, manual, garantikort 2017, ej ifyllt, box, ytterkartong.

Herrur Orient Bambino, stå...

Herrur Breitling Colt, stål, quartz, 41mm, refnr A74380, serienr 1072020, datum, sliten boett, vridring och stållänk ca 18cm, går ej, behov av batteribyte, extra länkbit, tag, chronometre-certifikat, certifikat Kent Watch & Jewellery Sundsvall 2007, manual, skadad kudde, box och ytterkartong.

Herrur Breitling Colt, stå...

Väska Louis Vuitton, Utility Supple Clutch Damier Graphite, canvas med läderdetaljer, mått ca 27x19,5x3,5cm, modellnummer N60324, datumkod R15210, Made in France, gott skick, kvittokopia 2021 Louis Vuitton Birger Jarlsgatan 9900kr, inga övriga tillbehör.

Väska Louis Vuitton, Utili...

Armbandsur Claude Bernard, stål, quartz, 48x30mm, refnr 20226, serienr 1419034, läderarmband, inga tillbehör.

Se kontorets övriga auktionsvaror