Ring med vit sten, bredd 12mm, år 1964, stl 17¾, slitage, nagg, 18K. Vikt: 7,4 g
Auktnr | SE16.20240702.A95198 |
Utropspris | 4 000 kr |
Stänger | 2024-07-02 11:39:30 |
Provision | 600 kr |
Frakt | 129 kr |