Plånbok Gucci, monogram, läder, 10 fack, ca 11x9cm, slitage/skador ställvis hårt.
Auktnr | SE1.20240619.A57566 |
Varukategori | Fashion / Accessoarer |
Utropspris | 125 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2024-06-19 20:32:30 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 49 kr |
18/6 16:11:52 | hassan_123 | 150 kr |
13/6 17:43:08 | jolle_ | 125 kr |