Väska Louis Vuitton Brooklyn, Damier Ebene-canvas, ca32x26x7cm, invändigt två fack, utvändigt fack med dragkedja, ställbar axelrem, bruksslitage, fläckar.

4 000 kr

(42896395)

Auktnr SE1.20240619.A57415
Varukategori Fashion / Väskor
Utropspris 4 000 kr
Aktuellt bud 4 000 kr
Stänger 2024-06-19 19:19:30
Provision 600 kr
Frakt 129 kr

Herrur Rolex Oyster Perpetual GMT-Master II, stål/roséguld, automat, ref-nr: 126711CHNR, serie-nr: M20C5374, verk-nr: AK581513, kaliber: 3285, boett-nr: 2520, Ø40mm, 12st monterade Oysterlänkar, länk-nr: RP6, manual, tag, kvitto och certifikat Nymans Ur daterat 23/11-23, box, ytterkartong.

Herrur Rolex Oyster Perpetual Submariner Date, stål, automatisk, ref-nr: 16610, serie-nr: N183810, ca 1991, cal: 3135, verk-nummer: 5980675, boett nr:16610, Ø40mm, kort i länk 10 länkbitar monterade, box.

Herrur Cartier Santos 100, guld/stål, automatisk, ref-nr:2656, serie-nr:87942OCE, verk-nr:2892A2, 38x51mm inklusive luggarna, naggad spinell, små repor på glaset, inga tillbehör.

Herrur Heuer Autavia , stål, automatisk, cal:11, Ø42mm, insidan av boetten signerad Heuer-Leonidas SA, ca 1969-tal, tidsenlig slitage, i behov av service klockan går ej, slitet band.

Herrur Heuer Autavia , stå...

Ett par örhängen med briljantslipade diamanter 2 x ca 0,16ct W-TCr(H-I)/VS-SI, omaka stopp, 18K Vikt: 1 g

Ett par örhängen med bril...

Länk Rolex Oysterlänk, stål, länknummer 5VM, 12 länkar, längd 17cm, bruksslitage, repor.

Länk Rolex Oysterlänk, s...

Ett par örhängen med droppformade odlade tahitipärlor, mått 12 x 9mm, samt briljantslipade diamanter 4 x ca 0,14ct, kvalitet ca TW-W(G-H)/VS, längd ca 20mm, 18K vitguld Vikt: 5 g

Ett par örhängen med drop...

Collier med briljantslipad diamant ca 0,28ct, kvalitet ca TW-W(G-H)/SI-P1, justerbar längd 40 samt 42cm, 18K vitguld Vikt: 2,3 g

Handväska Mulberry Lily Mini, längd ca 13,5cm, dustbag

Handväska Mulberry Lily Mi...

Collier med diamant 0,02ct, Björn Wecktröm för Lapponia, Finland år 2011, längd ca 42cm, 18K Vikt: 4,8 g

Väska Gucci Marmont GG, 443497 520981, längd ca 25cm, slitage, fläckar.

Väska Gucci Marmont GG, 44...

Herrur Breitling Navitimer, kronograf, stål, automatisk, ref-nr: AB0127, serie-nr: 3247360, Ø46mm, safirglas, datum, utan tillbehör, repig.

Kedja, Santos de Cartier necklace, signerad Cartier, snr: 294 480, längd 47cm, bredd 5mm, inga tillbehör, 18K guld Vikt: 29,3 g

Armband med gröna & vita stenar, längd ca 17cm, bredd ca 8mm, silver Vikt: 10,5 g

Armband med gröna & vita s...

Väska, Ralph Lauren, längd ca 46cm, Olivia Reversible Tote, präglad skinnimitation, metallhake och två bärhandtag upptill, medföljande liten necessär längd ca 20,5cm, färg Gold mine/Rasberry

Väska, Ralph Lauren, läng...

Herrur exclusiv automatic,  Ø36mm, stål, repor

Herrur Bulova automatic, stål/doublé, # 3-150588, Ø 35mm

Herrur Bulova automatic, s...

Pärlcollier med odlade barocka pärlor, ca Ø7mm, med detaljer samt lås i 14K Vikt: 0 g

Pärlcollier med odlade bar...

Ring med gröna stenar, stl:17½, G.Dahlgren & Co, Malmö år 1913, stenar med nagg/skador, 18K Vikt: 1 g

Ring med gröna stenar, stl...

Se kontorets övriga auktionsvaror