Armband i form av en orm, skadad/av, huvud prytt med en turmalin, ca 1,85ct, repor, samt en gammalslipad diamant, ca 0,09ct, och en briljantslipade diamant ca 0,08ct, längd 20½cm, bredd 10 - 14mm, bucklor, 18K guld Vikt: 27,4 g
Auktnr | SE1.20240619.A57386 |
Utropspris | 18 000 kr |
Aktuellt bud | 18 000 kr |
Stänger | 2024-06-19 19:05:00 |
Provision | 2 700 kr |
Frakt | 129 kr |
19/6 13:28:25 | kj762 | 18000 kr |