Väska Gucci GG Marmont Matelassé Mini Bag, svart läder, mått 18x12x6cm, numrerad, fläckar invändigt, slitage, kvitto London 2018, dustbag.
Auktnr | SE18.20240626.A62945 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Utropspris | 4 400 kr |
Aktuellt bud | 4 800 kr |
Stänger | 2024-06-26 16:11:30 |
Provision | 720 kr |
Frakt | 129 kr |