Herrur, Breitling, Superocean II, Ø 42mm, automat, datum, stål, referensnummer A17366D81A1A1, serie-nr: 7265538, gummiband Diver Pro, gummiband med krackelering samt repor på clasp, bruksslitage, certifikat 2021 och kvitto från Eriksson Urhandel , manual, tag, box, kartong och ytterkartong.
Auktnr | SE18.20240626.A62928 |
Utropspris | 18 000 kr |
Aktuellt bud | 19 000 kr |
Stänger | 2024-06-26 16:03:30 |
Provision | 2 850 kr |
Frakt | 129 kr |