Berlock i 18K guld med en odlad pärla. Den är 14,8 mm lång inkl. ögla och väger 0,7g. Stämplad ESM (Svedboms i Vetlanda), 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20240620.A17288 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 250 kr |
Stänger | 2024-06-20 19:06:00 |
Provision | 38 kr |
Frakt | 49 kr |
13/6 16:11:08 | wfr65 | 250 kr |