Tekopp med fat, Mason's, England Skickas med postpaket.

150 kr

Auktnr SE9.20240625.A74282
Varukategori Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat
Kontor Göteborg Nordstan
Utropspris 150 kr
Stänger 2024-06-25 13:05:30
Provision 23 kr
Frakt 299 kr

Herrur Tag Heuer Carrera Juan Manuel Fangio special edition, Ø41mm, automat, kronograf, datum, cal. 16 (baserad på ETA 7750), armband gummi med viklås, kosmetisk bruksslitage, inga tillbehör. OBS! Ej fungerande, akut servicebehov, säljes som reparationsobjekt

Armband, längd 18cm, bredd 15-29mm, skevt, personlig gravyr, 21K Vikt: 23,6 g

Armband, längd 18cm, bredd...

Herrur Omega Seamaster, Ø36mm, manuell, stål, svart tropisk urtavla med guldfärgade index, cal 284, boettnr 2938-2sc, bruksslitage, liten spricka i plexiglas vid kl 12, läderarmband ej original, slitet

Herrur Omega Seamaster, Ø3...

Herrur Maserati Potenza, Ø43mm, stål, automat, ref 8821108001 serienummer 88520, armband läder, smärre bruksslitage, inga tillbehör

Herrur Maserati Potenza, Ø...

Armband med genombruten dekor, längd 22,5cm, bredd 15mm, etui medföljer, 21K Vikt: 8,5 g

Halskedja Pansar, längd 63cm, bredd 6mm, kistlås, tillv. Balestra, 18K Vikt: 62,9 g

Halskedja Pansar, längd 63...

Halskedja X-länk, längd 51,1cm, bredd 4mm, ojämn/bucklig, 21K Vikt: 12,9 g

Halskedja X-länk, längd 5...

Armband Cordell, längd 20cm, bredd 5,5mm, 18K Vikt: 25,3 g

Armband Cordell, längd 20c...

Ring med vita stenar, dekor av blad, stl ca 16½, bredd 3-28mm, ojämn skena, kinesiska stämplar, 23K Bruttovikt: 7,6g Vikt: 7,6 g

Armband Singapore, längd 19cm, bredd 2mm, 9K Vikt: 0,9 g

Armband Singapore, längd 1...

Carmoséring med diamanter totalt 0,50ctv samt blå sten troligen safir, stl 16¾, bredd 2,5-13mm, mått blå sten 7x5mm, GFAB, vid något tillfälle omarbetad storlek, vitguld 18K Vikt: 5 g

Carmoséring med diamanter ...

Herrur Festina Diver, Ø42mm, automat, datum, dag (engelsk och spansk), ref: F20478, safirglas, stållänk, inga tillbehör

Herrur Festina Diver, Ø42m...

Armband med vita stenar, längd 18,5cm, bredd 7-19mm, bucklig, 21K Vikt: 11,8 g

Armband med vita stenar, l...

Damur, Citizen Eco-Drive, Ø29mm, quartz, stål, ref-nr GN-O-S9, serie-nr S050031, utbytbara ringar, med box

Damur, Citizen Eco-Drive, ...

Armbandsur Certina New Art, Ø29mm, manuell, stål, repig boett samt plexiglas, med läderarmband med bund ej original slitet

Silvermynt 2 Dollar Niue, Pac-Man 2021, 38x35mm, silver 999/1000 Vikt: 31 g

Ring med blå sten, stl 14, bredd 1-9mm, 10K Vikt: 0,6 g

Ring med blå sten, stl 14,...

Hänge ros, 12x6mm inkl. ögla, 18K Vikt: 0,4 g

Hänge ros, 12x6mm inkl. ö...

Armband trefärgat, längd 19cm, bredd 6mm, 14K Vikt: 4,5 g

Armband trefärgat, längd ...

Halskedja Venezia, längd 80,5cm, bredd 1,2mm, 18K Vikt: 10,9 g

Halskedja Venezia, längd 8...

Se kontorets övriga auktionsvaror