Färglitografi, Olle Baertling (1911-1981), Sverige. Signerad, numrerad 292/300, daterad 1951-68. Färglitografi. Bladets mått 26,5x17, rammått: 37x27cm, ej examinerad ur ram. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE2.20240627.A81972 |
Kontor | City |
Utropspris | 6 000 kr |
Aktuellt bud | 6 200 kr |
Stänger | 2024-06-27 14:16:00 |
Provision | 930 kr |
Frakt | 299 kr |
25/6 21:43:23 | lindaboer | 6200 kr |
23/6 08:51:50 | nana_ | 6000 kr |