Lars Lerin "Slåttanna", olja på duk signerad och daterad -79, bildmått 25x19 cm, rammått 33x28 cm. Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE76.20240623.A20577 |
Kontor | Karlstad |
Utropspris | 13 000 kr |
Aktuellt bud | 13 000 kr |
Stänger | 2024-06-23 19:48:00 |
Provision | 1 950 kr |
Frakt | 299 kr |
Bus-avgift | 650 kr |
20/6 13:06:46 | evelina_ae | 13000 kr |