Herrur Omega Seamaster Professional Co-Axial, stål, automatisk, ref-nr: 21230412001003, serie-nr: 89450283, cal 2500, Ø41mm, datum, safirglas, länk med viklås, total längd ca 17cm, 3 extra länkbitar, repor/hack, små nagg i kanten av glaset, hängtag, box, inga andra tillbehör
Auktnr | SE8.20240620.A42720 |
Utropspris | 19 000 kr |
Aktuellt bud | 21 000 kr |
Stänger | 2024-06-20 11:35:00 |
Provision | 3 150 kr |
Frakt | 129 kr |