Diverse silverföremål, Sockerskål & Gräddkanna, Finland, stämplade 813, bruksskick, gravyr + diverse silvermynt 40-75% Vikt: 185,5 g
Auktnr | SE74.20240618.A25311 |
Utropspris | 1 100 kr |
Aktuellt bud | 1 100 kr |
Stänger | 2024-06-18 19:12:00 |
Provision | 165 kr |
Frakt | 129 kr |
7/6 16:23:33 | redrum | 1100 kr |