Hänge Karl Erik Palmberg för Alton, 1960/1970-tal, längd inklusive ögla ca 85mm, Ø ca 58, kedja ca 71cm, brons, slitage på bronset Vikt: 45,6 g
Auktnr | SE22.20240618.R14157 |
Varukategori | Fashion / Accessoarer |
Utropspris | 300 kr |
Stänger | 2024-06-18 19:12:30 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 49 kr |
18/6 19:12 | ABV1866 | 300 kr |