Tavla, Aleksanteri Ahola-Valo (1900-1997) linoleumsnitt, motiv, mor och barn i svart-vitt, linogravyr 49-50, signerad samt daterad år 1935, bildmått ca 11,5x16cm, rammått, 32x37cm, ej examinerad ur ram, slitage på ram Vikt: 0 g Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE22.20240618.R13451 |
Utropspris | 300 kr |
Stänger | 2024-06-18 19:09:30 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 299 kr |
Bus-avgift | - |
18/6 19:09 | ABV1866 | 300 kr |