Glasblock Lejon Mats Jonasson för Målerås, ur serien Wildlife, signerad Mats Jonasson Sweden, sandblästrat kristallblock, limiterad utgåva, 85/299 C.H B.L, mått ca 33 x 23cm, naggad, etikettmärkt Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE22.20240618.R11664 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 5 200 kr |
Stänger | 2024-06-18 19:05:30 |
Provision | 780 kr |
Frakt | 299 kr |
18/6 19:05 | ABV1866 | 5 200 kr |