Två Tallrikar, Katt, Rosina Wachtmeister för Goebel, fyrklövern, Ø 21-27cm, numrerad 12 spricka, nagg. Vikt: 0 g Skickas med paket.
Auktnr | SE22.20240618.R15574 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat |
Utropspris | 200 kr |
Stänger | 2024-06-18 19:00:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 129 kr |
18/6 19:00 | ABV1866 | 200 kr |