Fickur American Waltham, stål, manuell, ca 60,5mm, liten sekundvisare, skadad urtavla, repor, spricka i glas, urkedja i förgylld metall, inga tillbehör.
Auktnr | SE16.20240618.A95099 |
Varukategori | Klockor / Fickur |
Utropspris | 175 kr |
Aktuellt bud | 600 kr |
Stänger | 2024-06-18 13:33:30 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |