Blomhållare, flicka, höjd 12cm, med fat Ø 23,5cm, stämplad nr 10, Einar Luterkort, Upsala Ekeby, 1940-50-tal, små märken, glaserat lergods Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20240618.A95084 |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 225 kr |
Stänger | 2024-06-18 13:26:15 |
Provision | 34 kr |
Frakt | 299 kr |
18/6 13:25:44 | _henrik_ | 225 kr |
12/6 06:57:33 | kossan30 | 200 kr |