Elgitarr Squirer Strat, by Fender, serienr CY08021612 Made in China, ojämnheter/skador i lack, slitage, fodral saknas, kabel medföljer Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE25.20240616.A2087 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2024-06-16 12:12:00 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 599 kr |
1/6 11:13:18 | darwin123 | 500 kr |