Herrur Omega Seamaster De Ville Ø34,5mm, manuell, datum, monocoque-boett, originalglas (repor och liten spricka), originalkrona, gravyr "Götaverken 25 år", ca 1960-tal, med guldfärgad stållänk, kronan fungerar ej helt.
Auktnr | SE25.20240616.A2025 |
Utropspris | 3 600 kr |
Aktuellt bud | 3 600 kr |
Stänger | 2024-06-16 11:41:00 |
Provision | 540 kr |
Frakt | 129 kr |
10/6 13:32:42 | toringa | 3600 kr |