Tavla, olja på duk, Fiskeby vid havet, signerad D. Höckert (Dan Höckert), daterad 1891, olja på duk, bildstorlek 26x19cm, förgylld ram från samma tid, litet hål i duken, smärre fläckar Skickas med postpaket.
Auktnr | SE25.20240616.A2012 |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 250 kr |
Stänger | 2024-06-16 11:34:30 |
Provision | 38 kr |
Frakt | 299 kr |
13/6 20:49:20 | alka8485 | 250 kr |