Gjutjärnsgryta Staub, form av en pumpa, handtag i mässing, mindre emaljskada på lock, Ø24cm, bruksmärken. Skickas med postpaket.

650 kr

(gulbahar)

Auktnr SE4.20231213.A87426
Varukategori Möbler & design / Övrigt
Utropspris 550 kr
Aktuellt bud 650 kr
Stänger 2023-12-13 11:41:30
Provision 98 kr
Frakt 299 kr

Herrur Omega Speedmaster, Broad Arrow, stål, automatisk, Ø41mm, svart urtavla, ref nr 35515000, serie nr 78004943, kronograf, länk 20,5cm, extra länkbit 15mm, fläckar på index, normalt bruksskick med slitage på glasring och boett, tunna repor på glas, bok, box, ytterkartong.

Herrur Rolex Datejust, stål, automatisk, Ø36mm, ref nr 16234,  serie nr P718843, år 2000, verk nr 3 8833405, caliber 3135, boett nr 2080, jubiléelänk, innermått 16cm, små nagg på glas, normalt bruksskick, box, inga övriga tillbehör

Herrur Rolex Datejust, stå...

Ring, X-länk med stav, stl 17¼, bredd 10mm, 18K.  Vikt: 3,8 g

Ring, X-länk med stav, stl...

Herrur Tag Heuer Carerra, stål, automatisk, Ø41mm, svart urtavla, kronograf, datum, modell CAR2110-2, serie nr EKW7310, caliber 1887, glasbaksida, länk 20cm, extra länkbit 9mm, ifyllt garantikort Oktober 2010 Guastalla Italen, servad 2021 på Skövde Urteknik AB (kopia på serviceintyg medföljer), bok, box, ytterkartong.

Väska Louis Vuitton Croisette Bag, Damier Ebene Canvas, 24x17x9.5cm, avtagbar axelrem, beslag i gulmetall, kvitto Birger Jarlsgatan Stockholm Juli 2021, något slitage på lås, dustbag, inga övriga tillbehör.

Väska Louis Vuitton Croise...

Ring, X-länk med stav, stl 17, bredd 6mm, något skev, 18K.  Vikt: 2,3 g

Ring, X-länk med stav, stl...

Korthållare Louis Vuitton, Damier Ebene Canvas, ref: N61722, dustbag, kartong.

Korthållare Louis Vuitton,...

Herrur Certina DS, stål, automatisk, Ø35mm, guldfärgad urtavla, datum, sekundvisare, troligen från  1970, caliber 25-651, stållänk 19cm, anfrätt urtavla, slitage på länk, inga tillbehör.

Herrur Certina DS, stål, a...

Damur Omega Constellation My Choice, stål/guld, quartz, Ø25mm, diamantkrans, pärlemourtavla, ref nr 12777500, verk nr 58973234, caliber 1456,  länk 17cm, extra länkbitar 12mm, ifyllt garantikort Augusti 2005 Huke, bok, box, ytterkartong. Vikt: 0 g

Ring, smaragd, diamanter 12 x ca 0,02ct, stl 18¼, bredd 0,5-10,5mm, 18K Vikt: 2,8 g

6 armringar, mönstrade, Ø60mm, bredd 7mm, mindre skador, 21K Vikt: 61,5 g

6 armringar, mönstrade, Ø...

Ett par örhängen, Georg Jensen, Cascade, 12st diamanter ca 0,62ctv, 16mm, vitguld, originaletui, 18K Vikt: 5 g

Ett par örhängen, Georg J...

Collier, Louis Vuitton, Idylle Blossom Y Pendant, 3 Golds And Diamonds, 2st diamanter 0,07ctv, vit/gul/rödguld, reglerbar längd 39cm/42cm, hängets längd 48mm, 18K, inga tillbehör Vikt: 8 g

Stelt collier Georg Jensen, Cascade, 9st diamanter 0,77ctv, innermått ca 12x11,5cm, vitguld, 18K, originaletui Vikt: 18,9 g

Hänge, diamant ca 0,50ct, W/P, 7x13,5mm, Kedja Ankar, 45cm, vitguld, Albrekts guld, etui, 18K Vikt: 3,7 g

Hänge, diamant ca 0,50ct, ...

Hänge, diamant 0,25ct enligt gravyr, 10x5mm, GHA, 18K.  Vikt: 0,4 g

Hänge, diamant 0,25ct enli...

Armband, Kejsarlänk, 22,5cm, bredd 9mm, 18K.  Vikt: 101,2 g

Armband, Kejsarlänk, 22,5c...

Spelkonsol Playstation 5, 1 handkontroll, kablage, vertikal platta, i nyskick, CFI-1216A01Y, 220-240V i originalkartong. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Mynt, Ø22mm, vassa kanter, 22K.  Vikt: 7,2 g

Mynt, Ø22mm, vassa kanter,...

Ett par örhängen, diamanter 18st totalt 0,15ctv, 4,5x4,5mm, GHA, 18K.  Vikt: 0,9 g

Ett par örhängen, diamant...

Se kontorets övriga auktionsvaror