Auktion pågår nu, 397 st utrop

Träffar: 96   [1] 2 3 ... 5 Nästa »

Väska Louis Vuitton Alma PM, M53151 med 2 nycklar, dust bag, kartong Skickas med postpaket.

Väska Louis Vuitton Alma P...

Armring, design Laurana, made in Italy, Ø ca Ø66mm, bredd: ca 17mm, emalj, dekor, svart, metall

Armring, design Laurana, made in Italy, Ø ca Ø66mm, bredd: ca 29mm, emalj, dekor, svart, metall

Collier med plastpärlor Ø ca 10 - 12mm och Pansarlänk, design Sophie by Sophie, längd: ca 88cm, förgylld metall

Collier med plastpärlor Ø...

Collier med plastpärlor, Ø ca 8,5 - 12mm, längd: ca 125cm, design Snö, försilvrad metall

Collier med plastpärlor, ...

Armband med 11 berlocker, Pandora, Ø ca 6cm, bredd: ca 3mm, roséguldpläterad metall

Armband, Pandora, längd: ca 17cm, bredd: ca 3mm, förgylld gulmetall

Armband, Pandora, längd: c...

Armring, Pandora, med 4 berlocker, Ø ca 5,5 - 6,5cm, förgylld roséguldmetall

Armring med stenar, Mini Drop Bracelet, Silk, Caroline Svedbom, Ø ca 6 - 6,5cm, bredd: ca 3mm, förgylld metall

Ett par solglasögon Prada Milano, SPR 080, 57¤17, 1AB-OA7, svarta bågar, bredd 14cm, graderade grå glas, originalbox, putsduk, fodral saknas, bruksskick

Ett par solglasögon Prada ...

Ett par solglasögon, Gucci, modell GG0440S, 63¤10-150, cat 2, ser nr UM314B4vol, bredd 143mm, gulmetall, graderade glas, putsduk, sammetsfodral med lätt slitage

Ett par solglasögon, Gucci...

En plånbok Louis Vuitton, modell "Emilie", enligt datumkod 2020 Frankrike, mått ca 19x10 cm, slitage, fläckar, inga tillbehör.  Skickas med postpaket.

En plånbok Louis Vuitton, ...

Väska, Louis Vuitton, Verona PM, Damier Ebene canvas, detaljer i gulmetall samt brunt läder, enligt datumkod, för vecka 3 2012, i Frankrike, dustbag, mått ca 27x20x15cm, mindre invändiga fläckar.

Väska, Louis Vuitton, Vero...

Scarf, Hermès, "belles Amures" design av Loic Dubigeno 2002, mått:  ca 89x89 cm, mindre fläckar, tråddragningar.

Scarf, Hermès, "belles Amu...

Scarf, Hermès, "belles Amures" design av Loic Dubigeno 2002, mått: ca 89x89 cm, mindre fläckar och tråddragningar.

Scarf, Hermès, "belles Amu...

Scarf, Hermès, "Les Cles", design  av Cathy Latham år 1965, mått: ca 88x89 cm, mindre fläckar och tråddragningar.

Scarf, Hermès, "Les Cles",...

Scarf, Hermès, "Rencontre Ocèane", designed by Annie Faivre, mått: ca 89x87xm, mindre fläckar och tråddragning.

Scarf, Hermès, "Rencontre ...

Väska, Chanel, Doubleflap, snr:15449255, ref: 15449255, made in france,  mått 23x14,5x6cm, certifikat, dustbag, ytterkartong, detaljer i gulmetall, mindre färgbortfall, trasig sömn, fläckar, slitage på axelrem, ytterkartong med skador.  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska, Chanel, Doubleflap,...

Armband, Hermes, Clic Clac, inre bredd: 17cm mm, bredd: 11,5mm, svart emalj numrerad FI 1202 , tygfodral, originalkartong och kvitto.

Handväska Gucci Marmont all black, modellnummer: 443497DTDFV, med dustbag, längd ca 25cm, höjd ca 16cm, bredd ca 6cm, originalkartong och kvitto

Handväska Gucci Marmont al...

[1] 2 3 ... 5 Nästa »