Auktion pågår nu, 397 st utrop

Träffar: 96   [1] 2 3 ... 5 Nästa »

Väska Louis Vuitton Alma PM, M53151 med 2 nycklar, dust bag, kartong Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE77.20240908.A1916

7 600 kr

Budledare: saja002 Antal bud: 3

Fashion / Väskor Växjö

Stänger: 2024-09-08 14:22:30

Armring, design Laurana, made in Italy, Ø ca Ø66mm, bredd: ca 17mm, emalj, dekor, svart, metall

Auktionsnummer: SE13.20240909.A23059

150 kr

Budledare: memento Antal bud: 6

Fashion / Accessoarer Pantbanken Online

Stänger: 2024-09-09 14:24:00

Armring, design Laurana, made in Italy, Ø ca Ø66mm, bredd: ca 29mm, emalj, dekor, svart, metall

Auktionsnummer: SE13.20240909.A23060

200 kr

Budledare: memento Antal bud: 8

Stänger: 2024-09-09 14:24:30

Collier med plastpärlor Ø ca 10 - 12mm och Pansarlänk, design Sophie by Sophie, längd: ca 88cm, förgylld metall

Auktionsnummer: SE13.20240909.A23090

Stänger: 2024-09-09 14:39:30

Collier med plastpärlor, Ø ca 8,5 - 12mm, längd: ca 125cm, design Snö, försilvrad metall

Auktionsnummer: SE13.20240909.A23091

50 kr

Stänger: 2024-09-09 14:40:00

Armband med 11 berlocker, Pandora, Ø ca 6cm, bredd: ca 3mm, roséguldpläterad metall

Auktionsnummer: SE13.20240909.A23110

1 200 kr

Budledare: monaal63 Antal bud: 20

Stänger: 2024-09-09 14:49:30

Armband, Pandora, längd: ca 17cm, bredd: ca 3mm, förgylld gulmetall

Auktionsnummer: SE13.20240909.A23113

400 kr

Budledare: esnus Antal bud: 10

Stänger: 2024-09-09 14:51:00

Armring, Pandora, med 4 berlocker, Ø ca 5,5 - 6,5cm, förgylld roséguldmetall

Auktionsnummer: SE13.20240909.A23114

350 kr

Budledare: monaal63 Antal bud: 6

Stänger: 2024-09-09 14:51:30

Armring med stenar, Mini Drop Bracelet, Silk, Caroline Svedbom, Ø ca 6 - 6,5cm, bredd: ca 3mm, förgylld metall

Auktionsnummer: SE13.20240909.A23115

Stänger: 2024-09-09 14:52:00

Ett par solglasögon Prada Milano, SPR 080, 57¤17, 1AB-OA7, svarta bågar, bredd 14cm, graderade grå glas, originalbox, putsduk, fodral saknas, bruksskick

Auktionsnummer: SE16.20240910.A96572

Fashion / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-09-10 12:26:30

Ett par solglasögon, Gucci, modell GG0440S, 63¤10-150, cat 2, ser nr UM314B4vol, bredd 143mm, gulmetall, graderade glas, putsduk, sammetsfodral med lätt slitage

Auktionsnummer: SE16.20240910.A96642

Fashion / Accessoarer Skanstull

Stänger: 2024-09-10 13:00:30

En plånbok Louis Vuitton, modell

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58474

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-09-11 19:08:30

Väska, Louis Vuitton, Verona PM, Damier Ebene canvas, detaljer i gulmetall samt brunt läder, enligt datumkod, för vecka 3 2012, i Frankrike, dustbag, mått ca 27x20x15cm, mindre invändiga fläckar.

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58478

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-09-11 19:10:00

Scarf, Hermès,

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58481

Fashion / Accessoarer Östermalm

Stänger: 2024-09-11 19:10:30

Scarf, Hermès,

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58482

Stänger: 2024-09-11 19:11:00

Scarf, Hermès,

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58483

Stänger: 2024-09-11 19:11:30

Scarf, Hermès,

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58484

Stänger: 2024-09-11 19:12:00

Väska, Chanel, Doubleflap, snr:15449255, ref: 15449255, made in france,  mått 23x14,5x6cm, certifikat, dustbag, ytterkartong, detaljer i gulmetall, mindre färgbortfall, trasig sömn, fläckar, slitage på axelrem, ytterkartong med skador.  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58485

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-09-11 19:12:30

Armband, Hermes, Clic Clac, inre bredd: 17cm mm, bredd: 11,5mm, svart emalj numrerad FI 1202 , tygfodral, originalkartong och kvitto.

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58486

Stänger: 2024-09-11 19:13:00

Handväska Gucci Marmont all black, modellnummer: 443497DTDFV, med dustbag, längd ca 25cm, höjd ca 16cm, bredd ca 6cm, originalkartong och kvitto

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58499

Stänger: 2024-09-11 19:19:30

[1] 2 3 ... 5 Nästa »