Auktion pågår nu, 397 st utrop

Din sökning gav 33 träffar. Om du är inloggad som auktion-/webbshopskund kan du spara din sökning och få ett mail så fort en ny vara läggs ut som matchar den.

Träffar: 33   [1]

Väska Louis Vuitton Alma PM, M53151 med 2 nycklar, dust bag, kartong Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE77.20240908.A1916

7 600 kr

Budledare: saja002 Antal bud: 3

Fashion / Väskor Växjö

Stänger: 2024-09-08 14:22:30

Hänge, resväska, 1cm, 18k    Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE23.20240908.A6618

600 kr

Budledare: smimmi Antal bud: 10

Guld / Hängen & berlocker Linköping

Stänger: 2024-09-08 19:34:30

Auktionsnummer: SE11.20240910.R820083

Foto & elektronik Malmö Centralen

Stänger: 2024-09-10 14:32:30

Väska, Louis Vuitton, Verona PM, Damier Ebene canvas, detaljer i gulmetall samt brunt läder, enligt datumkod, för vecka 3 2012, i Frankrike, dustbag, mått ca 27x20x15cm, mindre invändiga fläckar.

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58478

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-09-11 19:10:00

Väska, Chanel, Doubleflap, snr:15449255, ref: 15449255, made in france,  mått 23x14,5x6cm, certifikat, dustbag, ytterkartong, detaljer i gulmetall, mindre färgbortfall, trasig sömn, fläckar, slitage på axelrem, ytterkartong med skador.  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58485

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-09-11 19:12:30

Handväska Gucci Marmont all black, modellnummer: 443497DTDFV, med dustbag, längd ca 25cm, höjd ca 16cm, bredd ca 6cm, originalkartong och kvitto

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58499

Fashion / Accessoarer Östermalm

Stänger: 2024-09-11 19:19:30

Handväska Louis Vuitton, Speedy 30 dune monogram mini lin, SP1087, Frankrike 2007, fläckar, nycklar saknas, slitage, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58592

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-09-11 20:03:30

Handväska Louis Vuitton Alma Haut mini, monogram cherry, M10091 Frankrike 2001, längd ca 33cm, kraftigt slitage samt invändiga fläckar, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58593

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-09-11 20:04:00

Handväska Louis Vuitton Pochette Métis, monogramcanvas med tillhörande axelrem, DR2156, Frankrike 2016, kraftigt slitage/sprickor

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58595

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-09-11 20:05:00

Handväska Prada Bauletto, Saffiano Lux Biliardo, BL0812, längd ca 38cm, certifikat Prada Sthlm April 2014

Auktionsnummer: SE1.20240911.A58599

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-09-11 20:07:00

Systemkamera Canon EOS 7D, minneskort SanDisk Extreme IV CompactFlash 8GB och TranscendCompactFlash 8GB, laddare (saknar nätadapter), batterigrepp med 2st Canon Li-ion LP-E6 batterier, Objektiv Canon EF 50mm 1:1.8 II, Blixt Canon Speedlite Transmitter ST-E2 med fodral (ej funktionstestad), axelrem tillv. Focus, 2st tillbehör sökare: C-1D 5D 7D samt LCD-V1, ett rengöringskit från Zeiss, diverse kablage, allt i en kameraväska Lowepro Nova 5 AW Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE12.20240912.A38713

Foto & elektronik Göteborg Angered

Stänger: 2024-09-12 15:11:00

Väska, Louis Vuitton Avenue Slingbag, Damier Graphite canvas, datecode: MB4260, vecka 46 år 2020, ca 32 x 19 x 7cm, fint skick, dustbag, kartong  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20240915.A536

Fashion / Väskor Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-09-15 14:28:00

Kamera Nikon D3500, Objektiv Tamron 150-600 mm + objektiv Nikon Nikkor 18-55 mm, laddare allt i en väska Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE76.20240915.A21913

Foto & elektronik Karlstad

Stänger: 2024-09-15 20:32:00

Kamera Canon EOS 1300 D, objektiv 2 st 18-55 mm och 75-300 mm, väska. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE76.20240915.A21914

800 kr

Foto & elektronik Karlstad

Stänger: 2024-09-15 20:32:30

Väska Valentino Va Va Voom , beige, one size ca 24,5x14x6cm, inköpt 2014 Nathalie Schuterman, bra begagnat skick, dustbag

Auktionsnummer: SE76.20240915.A21926

Fashion / Väskor Karlstad

Stänger: 2024-09-15 20:37:00

Väska VLTN Plexy RW2B0D21MCE2P0, shoppingväska black transparent 2PO/ onesize ca 38x29x15cm , röd clutch ca 20x13cm, inköpt 2019 Nathalie Schuterman, några repor bruksslitage, dustbag

Auktionsnummer: SE76.20240915.A21927

Fashion / Väskor Karlstad

Stänger: 2024-09-15 20:37:30

Kuvertväska Louis Vuitton daily pouch, referensnr M62937, svart läder med präglat monogram, 30 x 21cm, kvitto dec 2022, dustbag, kartong, ett par fettfläckar. Använd, men i fint skick

Auktionsnummer: SE15.20240916.A34163

Fashion / Väskor Hallunda

Stänger: 2024-09-16 14:51:00

Väska, Christian Dior, Mini Saddle Bag, rött skinn, beslag i gulmetall, märkt Christian Dior Paris made in Italy, flap med dold magnetknapp, dustbag, originallåda, mått ca  19 x 15 x 6 cm, nyskick, kvitto från Harrods 2020

Auktionsnummer: SE9.20240917.A75897

Fashion / Väskor Göteborg Nordstan

Stänger: 2024-09-17 12:58:00

Väska Louis Vuitton Vavin PM, svart Monogram Empreinte läder, mått ca 25x17x9,5cm, repor på gulmetall, kvitto Birger Jarlsgatan 2018, dustbag, fläckig box  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE9.20240917.A75906

Stänger: 2024-09-17 13:02:30

Väska Tiger Of Sweden brunt läder, ,stl ca 25X19cm, dustbag, nyskick

Auktionsnummer: SE9.20240917.A75907

325 kr

Budledare: tantty Antal bud: 2

Stänger: 2024-09-17 13:03:00

Väska Michael Kors, ljust rosa/cremefärgad med rosébeslag, axelrem, ca 23 x18 x 6 cm, fint skick, dustbag

Auktionsnummer: SE9.20240917.A75935

225 kr

Budledare: mimmi92 Antal bud: 3

Stänger: 2024-09-17 13:14:30

Cornette Yamaha, Serienr:YCR2330II 403519, repig/bucklig, väska Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE9.20240917.A75961

250 kr

Budledare: leghorn2254 Antal bud: 8

Musikinstrument / Blåsinstrument Göteborg Nordstan

Stänger: 2024-09-17 13:27:30

Kikare Ultra Lite 8x42, Model no.929B med tillhörande väska, nyskick

Auktionsnummer: SE9.20240917.A75968

200 kr

Budledare: novali Antal bud: 1

Övrigt Göteborg Nordstan

Stänger: 2024-09-17 13:31:00

Sminkväska Mulberry svart läder 19x12,5x6,5cm, vit fläck på insidan

Auktionsnummer: SE11.20240917.A34428

1 200 kr

Budledare: linasvalkan Antal bud: 7

Fashion / Väskor Malmö Centralen

Stänger: 2024-09-17 14:44:00

Handväska Marni, Pannier pony-style calfskin black, med tote, 18x17cm, extra axelrem, dust bag

Auktionsnummer: SE11.20240917.A34430

5 500 kr

Stänger: 2024-09-17 14:45:00

Väska Malene Birger gretah , dark chocolate color 147,  nr Q68960103Z, 35x28x12,5cm fläckar i foder

Auktionsnummer: SE11.20240917.A34431

1 200 kr

Budledare: roddan Antal bud: 6

Stänger: 2024-09-17 14:45:30

Väska Marc Jacob Snapshot, #RTL4100, M0014146064, 18,5x10,5cm, 5,5cm, små repor finns på C-metallen

Auktionsnummer: SE11.20240917.A34432

750 kr

Budledare: fm555 Antal bud: 1

Stänger: 2024-09-17 14:46:00

Väska, Belt bag, Gucci soft GG Supreme, Black modell 471293nr 474293-520981, mått 24x14x5cm, fläckar i innerfoder, med dustbag, extra tygpåse,  kartong med följesedel, orderbekräftele

Auktionsnummer: SE11.20240917.A34433

Stänger: 2024-09-17 14:46:30

Väska Louis Vuitton Croisette Bag, Damier Ebene Canvas, 24x17x9.5cm, avtagbar axelrem, beslag i gulmetall, kvitto Birger Jarlsgatan Stockholm Juli 2021, något slitage på lås, dustbag, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE4.20240918.A93442

Fashion / Väskor Malmö Triangeln

Stänger: 2024-09-18 13:17:00

Handväska Chanel Sac Rabat ref nr. A67086 Y04059 94305, snr. 22218014, mått: 25x15x8cm, svart kalvskinn, guldfärgade beslag, med certifikat, kvitto (daterat 2016/07/19), samt dustbag och tillbehör, lätt bruksslitage, gott skick,

Auktionsnummer: SE25.20240922.A3313

Fashion / Accessoarer Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-09-22 12:03:00

Väska Louis Vuitton Trocadéro, monogram canvas, Made in France, datumkod MB1002, ca 20x28x8cm, fuktfläckar på skinnet, bruksskick, nyare axelrem, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20240924.A84598

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2024-09-24 11:00:00

Väska, Louis Vuitton, Pochette Métis, monogram canvas, mått ca: 25x19x7cm, modellnummer M41487, avtagbar axelrem, skyddsplast kvar på beslag, dustbag, kvitto 2019, nyskick

Auktionsnummer: SE16.20240924.A96982

Fashion / Accessoarer Skanstull

Stänger: 2024-09-24 13:07:00

[1]