Din sökning gav 28 träffar. Om du är inloggad som auktion-/webbshopskund kan du spara din sökning och få ett mail så fort en ny vara läggs ut som matchar den.

Träffar: 28   [1]

Väska, Louis Vuitton Nocturne, svart Epi-läder, detaljer i svart plast märkta Louis Vuitton, löstagbar rem, stängning med dold tryckknapp, grå foder, invändigt ett kortfack, märkt Louis Vuitton Paris made in France, numrerad, längd 26cm, höjd 13cm, bredd 10cm, dustbag, inga övriga tillbehör

Auktionsnummer: SE7.20241125.A45084

Fashion / Väskor Uppsala

Stänger: 2024-11-25 13:04:30

Väska, Louis Vuitton Mat Flower, burgundy monogram, 25x7x15cm, numrerat, detaljer i vitmetall, märkt Louis Vuitton Paris made in France, numrerad, dustbag, inga övriga tillbehör

Auktionsnummer: SE7.20241125.A45085

Fashion / Väskor Uppsala

Stänger: 2024-11-25 13:05:00

Cymbal, Sabian, Paragon crash, Ø57cm, sliten tygväska Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20241126.R66456

1 000 kr

Budledare: gomat Antal bud: 1

Musikinstrument / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-11-26 11:06:00

Elgitarr Washburn Mercury series II, serienr: 3111940, repig, stötmärken, större kosmetisk skada på baksidan, med mjuk väska Turtle Case Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE9.20241126.A77109

Musikinstrument / Stränginstrument Göteborg Nordstan

Stänger: 2024-11-26 12:26:30

Väska Ted Baker, svart skinn, delvis brunt skinn med crocmönster, ca 25x20x14cm,  två tillhörande axelremmar tyg samt skinn, guldfärgade beslag med slitage, inga övriga tillbehör  Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE11.20241126.A35057

Fashion / Väskor Malmö Centralen

Stänger: 2024-11-26 14:27:30

Väska Michael Kors, modell: Whitney, quiltat konstläder, 20x15x8cm, bruksskick, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE11.20241126.A35058

800 kr

Stänger: 2024-11-26 14:28:00

Kamera Canon EOS 850D,serienr: 243033000916, Objektiv Canon EFS 18-55mm, 58mm, 1:4-5.6, serienr: 1142043488, batteri, batteriladdare, kameraväska, minneskort sandsik 64GB, instruktionsbok, låda, kvitto inköpt 2022 Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20241126.A35174

Foto & elektronik Malmö Centralen

Stänger: 2024-11-26 15:25:30

Handväska Lauren Ralph Lauren, Velvet Taylor 19 CXB Small, sammet, längd 19cm, höjd 11cm, djup 6,5cm, avtagbar axelrem, gulmetall, inga övriga tillbehör

Auktionsnummer: SE22.20241126.A41334

Fashion / Väskor Farsta

Stänger: 2024-11-26 21:53:00

Handväska Lauren Ralph Lauren, Leather Small Marcy Satchel, dustbag,  längd 27cm, höjd 19cm, djup 14cm, läder, avtagbar axelrem, beslag i gulmetall, dustbag, inga övriga tillbehör

Auktionsnummer: SE22.20241126.A41336

Fashion / Väskor Farsta

Stänger: 2024-11-26 21:54:00

Väska Celine

Auktionsnummer: SE18.20241127.A66246

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2024-11-27 16:21:00

 Kamerahus Canon EOS 5D Mark III, serie-nr: 053024020688, extra batteri, Canon batterihandtag, serie-nr: 1102005385,  Objektiv Canon EF 50mm 1:1.4, serie-nr: 05786195, linsskydd, axelrem, laddare saknas, kamera väska.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20241127.A66283

Foto & elektronik Solna

Stänger: 2024-11-27 16:39:30

Väska, Longchamp, Le Roseau, orange krokodilpräglat läder, 30x30x7cm, bruksslitage med nötta hörn, fläckigt foder, Made in France, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE2.20241128.A85559

Fashion / Väskor City

Stänger: 2024-11-28 12:49:00

Kamerahus Canon EOS 1300D, serienr: 213073072588, objektiv Canon EF-S 18-55mm, 1:3,5-5,6 II, batteriladdare, sladd, manual, väska Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE2.20241128.A85580

Foto & elektronik City

Stänger: 2024-11-28 12:59:30

Väska, Louis Vuitton Batignolles, monogram canvas, serienr CA 4027, mått ca 40x16 cm, vintage modell, bruksskick, slitage/avskav förekommer, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE61.20241129.A21670

Fashion / Väskor Eskilstuna

Stänger: 2024-11-29 11:00:00

Auktionsnummer: SE61.20241129.A21671

Fashion / Väskor Eskilstuna

Stänger: 2024-11-29 11:00:30

Väska, Versace Jeans Couture, konstläder, detaljer i gulmetall, bredd 34 cm, höjd 25 cm, djup 17 cm, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE61.20241129.A21672

Fashion / Väskor Eskilstuna

Stänger: 2024-11-29 11:01:00

Handväska Louis Vuitton Epi Alma BB Handbag modell: M53589 White Bordeaux snr. AR0129, tillverkad 2019 i Frankrike,  Epi-läder, 23,5x11,5x18cm, med axelrem, dustbag, kartong, etiketter, kopia på kvitto daterat 2019, smärre bruksslitage i gott skick.

Auktionsnummer: SE25.20241201.A4206

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-12-01 12:08:30

Handväska Balenciaga XXS Everyday Tote med axelrem, 18,5x9x20,5cm, med dustbag, kartong och kvitto (NK 2019)

Auktionsnummer: SE25.20241201.A4207

3 600 kr

Budledare: tjoffen Antal bud: 1

Stänger: 2024-12-01 12:09:00

Väska Louis Vuitton, Cannes, Monogram Reverse coated canvas, datumkod FL5200, modell M43986, Made in France, mått ca 15x17x15cm, avtagbar axelrem, lås med två nycklar nr 302, kvitto Birger Jarlsgatan daterat 12-2-21, färgbortfall på gulmetall på undersida, dustbag.

Auktionsnummer: SE16.20241203.A98351

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2024-12-03 12:30:00

Väska Louis Vuitton, Saumur 43, Monogram Canvas, datumkod AR8903, Made in France, mått ca 30x43x22cm, justerbar axelrem, slitage på läder och gulmetall, inga tillbehör.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20241203.A98368

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2024-12-03 12:38:30

Väska Louis Vuitton Noé, Monogram canvas, datumkod AR2182, Made in France, mått ca 34x26x18cm, justerbar axelrem, kraftigt slitage på läder och gulmetall, fläckar, viss lukt, inga tillbehör.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20241203.A98379

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2024-12-03 12:44:00

Videokamera Sony HDR-CX405 Handycam, optical zoom 12x, 1,8/5,5-66.0, laddarsladd & överföringssladd i väska

Auktionsnummer: SE15.20241209.A33802

Foto & elektronik Hallunda

Stänger: 2024-12-09 14:16:00

Väska Louis Vuitton Speedy 30, damier ebene canvas, rött foder, dragkedja, ca 30x21x18cm, lås, saknar nycklar, någon fläck under, datumkod Frankrike 2010

Auktionsnummer: SE15.20241209.A33804

Fashion / Väskor Hallunda

Stänger: 2024-12-09 14:17:00

Väska Karl Lagerfeld Ikonik axelrem, dammodell 215W3017, svart polyamid, 20 x 14 x 4,5cm, etikett kvar

Auktionsnummer: SE15.20241209.A33805

550 kr

Budledare: linee Antal bud: 1

Fashion / Väskor Hallunda

Stänger: 2024-12-09 14:17:30

Väska Karl Lagerfeld Exclusive Biarritz camerabag, svart läder, 11 x 19 x 6,5cm, två fack, färgat axelband, etikett kvar, dustbag

Auktionsnummer: SE15.20241209.A33806

Fashion / Väskor Hallunda

Stänger: 2024-12-09 14:18:00

Väska Louis Vuitton, Speedy 30, Damier Ebene, ca 30 x 20 x 18cm, made in France, rött fläckigt foder, hänglås saknar nyckel, slitna hörn, slitage på gulmetall, inga tillbehör Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE15.20241209.A34278

Fashion / Väskor Hallunda

Stänger: 2024-12-09 14:26:30

Väska Yves Saint Laurent, uptown chain Wallet in grain de poudre embrossed leather, 19 x 12,5cm, vit, modellnr 6077881GF0J9207, fint skick, box, orderbekräftelse 2024

Auktionsnummer: SE15.20241209.A34945

Fashion / Väskor Hallunda

Stänger: 2024-12-09 15:22:00

Väska, Louis Vuitton, Alma PM Mongram Empreinte Noir, mått ca 35x15x22,5cm, insida i indigoblå mocka, Bandoulière längd:85cm,  hänglås och nycklar, kvitto Stockholm 2023-01-04, dustbag.

Auktionsnummer: SE2.20241212.A85832

Fashion / Väskor City

Stänger: 2024-12-12 13:18:30

[1]